<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند        چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند

دم دمای ظهر بود که دیدم بیکارم بهتره که یه دونه زیارت عاشورا بخونم .01.gif جناب رئیس اومد و متوجه شد  پرسیدخانوم... شما آدم مذهبی هستین؟ با تعجب گفتم بله شدیدا"11.gif با طعنه گفت: شما اگر مذهبی بودین نمیذاشتین که یه تار موتون پیدا بشه!!!!!12.gif

من که یخ کردم یه کمی که گذشت گفتم یعنی به نظر شما کسی که موهاش پیداست دین و ایمون نداره؟ 34.gifاومد که بحث کنه گفتم بهتره که ما با هم اصلا صحبت نکنیم چون ایدئولوژی های متفاوتی داریم . یاد یکی از نیایشهای دکتر شریعتی افتادم دیدم بهتره که شما هم بخونیدش:

 

خدا یا

کافر کیست؟ مسلمان کیست؟ شیعه کیست؟ سنی کیست؟ مرزهای درست هر کدام کدام است؟

            من آرزو میکنم که روزی سطح شعور و شناخت مذهبی در این تنها کشور  شیعه جهان به جائی برسد که سخنگوی رسمی ما فاطمه را آنچنان که سلیمان کتانی _طبیب مسیحی_ شناسانده است و علی را آنچنان که دکتر جرج جرداق _طبیب مسیحی _توصیف میکند و اهل بیت را انچنان که ماسینیون کاتولیک تخقیق کرده است و ابوذر غفاری را آنچنان که جوده سحاره نوشته و حتی قرآن را آنچنان که بلاتر _ کشیش رسمی کلیسا _ ترجمه نموده است.و پیغمبر ما را آنچنان که ردنسن _ محقق یهودی _میبیند بفهمد و ملت شیعه و محبان اهل بیت و متولیان ولایت و مدعیان و مذهب حقه جعفری روزی بتواند به ترجمه آثار این کفار رسمی توفیق یابد .

و آنگاه اینها که حسین _ حامل پرچم سرخ تاریخ _ و وارث تنهای آدم و مجسمه زنده و جاودان اعجاز انسانیت را عاجز و نالانی نشان میدهندکه در لحظه مرگ از دژخیم ، به زاری و ترحم آب خوردن التماس میکند !!!!اینها که علی _مظهر شرف انسانی و رب النوع شهامت و حریت را_ که زبانش در گفتن حق ، همچو شمشیر در کوبیدن ناحق ، شهره تاریخ است عنصر سست جان ترس و شخصیت لرزانی معرفی میکنند که از ترس جان با رژیم ظلم بیعت میکند و از ترس جان غاصب را خلیفه رسمی پیغمبر میخواند و از ترس جان به امام کذاب اقتدا میکند و از ترس جان ، عضو شورای نا مشروع میشود و از ترس جان مقام امامت خویش را _ که همچون مقام نبوت پیغمبر به نصب الهی است _ به رای و شور میگذارد و از ترس جان دیگری را به مقامی که خدا باید معین کند به رسمیت میشناسد و حتی مظهر جوانمردی و سر خیل آزادگی و عظمت انسانی ، از ترس جان  به حرامزاده فاسدی دخترش را به زنی میدهد که انحراف جنسی هم دارد ، که غصب را او بنیاد کرده است ، که خودش خانه  او را به آتش کشیده است ، که در خانه اش را به پهلوی فاطمه زده است که پهلوی او را شکسته است ، که محسن شش ماهه اش را ضربه وحشی او موجب سقط شده است....

اینها که فاطمه را _ زنی که دختر پیغمبر، همسر عدل ، کسی که حسین را پرورده است _ زن نالان و گریانی معرفی میکنند که ار درد پهلویش شکایت و از قطعه زمینی که دولت از او گرفته است !!!!!

اینها که پرچمدار انقلاب کربلا را قهرمان پارتی های زنانه کرده اند و سمبل سفره های ابلهانه !!!!

اینها شیعه اند ، شیعه علی!!!! تنها پیروان اهل بیت تنها ملتی که حق را تشخیص داده اند و چهره پرشکوه علی را و عظمت های خاندان علی را یافته اند؟

دکتر بنت الشاطی ، استاد دانشگاه و نویسنده توانائی که قلمش و عمرش در خدمت زنان اهل بیت سنی است؟

و بلاشر روحانی رسمی مسیحیت بود و چهل سال در تخقیق و ترجه قرآن رنج برد و بر روی ایات کور شد .

خدایا

به من بگو تو خود چگونه میبینی؟ چگونه قضاوت میکنی ؟ آیا عشق ورزیدن به اسمها تشیع است ؟ یا شناختن مسمی ها؟

و بالاتر ازین یا پیروی از رسمها؟

خدایا

مگذار که ایمانم به اسلام و عشقم به خاندان پیامبر مرا با کسبه دین ، با حمله تعصب و عمله ارتجاع هماواز کند.

مگذار که آزادی ام اسیر پسند عوام گردد.

مگذار که دینم در پس وجهه دینی ام دفن شود که عوامزدگی مرا مقلد تقلید کنندگانم سازد

مگذار که آنچه را حق میدانم بخاطر آنکه بد میدانند کتمان کنم .

 

 

 

 

/ 8 نظر / 3 بازدید
اندیشه

اوللللللللللللللللللللللللللللللللللل

ageyerouz

سلام بريدای عزيز. پس به شما هم مثل من گیر میدن! D: چقدر این جور آدما تو جامعه زیاد شدن متائسفاته! اگر دسته این آقایون باشه ۹۹٪ مردم بی دین که هیچی، بلکه مرتد هستن! من که دیگه واقعاً‌ از این تیپ کارهاشون بی نهایت خسته شدم. در ضمن بريدا جان، با کامنتی که برام گذاشتی موافقم. شاد باشی!!! :)

ماه پیشونی

سلام:تا بوده و هس همين طور بوده ...زندگی همينه ... آدما هم همينطور ...

ageyerouz

سلام بريدا جان. همين الان بهت يه ايميل زدم. شاد باشی!

mehdi

سلام.. حال .. شما .. خوبی منتظر حضور رمتان در دفتر عشق هستم اپديت شده منتظرم حتما بيا در پناه حق متنت هم عالی بود... خداوندا.. باغ سجاده ام را رو به قبله گاه بخشايشت می گسترانم و با نيلوفران دعا و شبنم اشک هايم دو رکعت نماز عشق را اقامه می کنم و بار ديگر با پيمان شکنی و لحظه های غفلتم می ايم و تو باز هم مهرباني و امرزشترا نثارم می کني و قلب اغشته به کينه و هوس مرابه به تسبيح و ستايش می ارايی پس مبارک بدار بر من اين لحظه های پاک و صميمی را

shouna

سلام - من دير به دير ميام ولی ميام - خوب بذار گير بدن Take it easy

shouna

ببخش آدرسم يادم رفت

baroone paiizi

سلام . تو رو خدا آپ ديت کن . خسته شدم از بس اومدم ديدم که هنوز همين متن . البته خيلی مخلصيم ها .