بعد از اون که این سایت رو راه اندازی کردیم و با استقبال شدید مردم مواجه شد و در واقع شروعی بود که همه رسانه ای به فکر کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری در دور بعدی  بیفتن به دیدار عزیزی مشرف شدیم که خیلی وقت بود  آرزوی دیدنشو از نزدیک داشتم.

کسی که توی یه دوره ای اومد و کشور رو واقعا متحول کرد.کسی که اخلاق و منشش سرمشق خیلی از سیاسیون باید باشه .باید ازش یاد بگیرن که  وقتی از دشمنشون حرف میزنن  حرمتشو نگه دارن.کسی که با آبروش بازی کردن اما توی تموم این سالها سکوت کرد و ...

من فکر نمیکردم که آقای خاتمی از نزدیک اینقدر مهربونتر باشه و اینقدر دوست داشتنی تر...

وقتی ما گزارش نامه های که مردم واسه اش نوشته بودن را دادیم و شروع کرد به حرف زدن متوجه شدیم که خاتمی خیلی بیشتر از اونی که فکر میکردن با سکوتش رشد کرده.شاید از همه اونائی که به ظاهر در تلاش بودن بیشتر .چنان زیبا و دلنشین تحلیل میکرد که ادم محصور وجودش میشد.

وقتی آماری رو که مردم چرا از شما میخوان که بیاین و دلائلشون رو می شنید چهره واقعا دیدنی داشت. اینقدر ساده و بی ریا بود که همه (البته نوید قبلا هم دیدار داشته بود باهاش) شیفته اش شده بودیم.

من همچنان فکر میکنم که اون تنها کسیه که میتونه کشور رو نجات بده.البته قصدم این نیست که ازش  اسطوره بسازم . کسی که خودش با شهامت میکه اگه بیام طی دوسال کشور رو به حالت قبل برمیگردونم مسلما میتونه چاره ای برای این کشور پیدا کنه.

 در ضمن این یکی سایت رو هم راه انداختیم یاری نیوزتا اخبار اومدنش رو (ان شاء الله)منتشر کنیم.  

خوب من خیلی دلم میخواست بیشتر بنویسم و از تمام جزئیات دیدار  صحبت کنم اما چون قول دادیم که جلسه محرمانه بمونه و از اون چه که بینمون گذشت کسی خبر دار نشه مجبورم همین جا دیگه تمومش کنم و برم سراغ کارای عقب افتاده ام.

 

/ 1 نظر / 15 بازدید
گرگان هک

سلام. وبسایت خوبی دارید.خوشحال میشیم از ما هم دیدن کنید. اموزش تخصصی هک و بوت + جدیدترین و کمیاب ترین سورسهای یاهو موفق باشید.