اينم برای خالی نبودن عريضه

عجب روزگاری مغزم داره منفجر ميشه .پره ... داغه... منگم گيج و داغون!!!!06.gif

طناب نجات<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

داستان ما درباره كوهنوردي است كه مي‌خواست به بلندترين كوه صعود كند. پس از سالهاي سال تمرين و آمادگي، هنگامي كه قصد داشت سفر خود را آغاز كند، شكوه وعظمت پيروزي را پيش روي خود آورد و تصميم گرفت صعود را به تنهايي انجام دهد.

او سفرش را زماني آغاز كردكه هوا رفته رفته رو به تاريكي مي‌رفت ولي قهرمان ما به جاي آنكه چادر بزند و شب را زير چادر به صبح برساند، به صعودش ادامه دادتا اينكه هوا كاملا تاريك شد.سياهي شب همه جا را پوشانه بود و مرد نمي‌توانست چيزي ببيند. به جز تاريكي هيچ چيز ديده نمي‌شد. تاريكي مطلق. حتي ماه و ستاره ها پشت انبوهي از ابر پنهان شده بودند.

همانطور كه داشت بالا ميرفت، در حالي كه چيزي به فتح نوك كوه نمانده بود،پايش ليز خورد و با سرعت هر چه تمام تر سقوط كرد. در حال سقوط، جز نقطه هاي سياهي كه به سرعت پيش چشمش مي‌آمدند و سياهي و تاريكي تابوت، چيزي نميديد. سقوط همچنان ادامه داشت ... و در آن لحظات سرشار از هراس، تمامي خاطرات خوب و بد زندگي‌اش را به ياد مي‌آورد.

داشت فكر مي‌كرد كه چقدر به مرگ نزديك شده استكه ناگهان احساس كرد طناب دور كمرش حلقه خورد. وسط زمين و هوا مانده بود... تنها حلقه شدن طناب به دور كمرش مانع از سقوط كاملش شده بود، و در آن لحظات سنگين سكوت، چاره اي نداشت جز آنكه فرياد بزند: خدايا كمكم كن!

ناگهان صدايي عميق از دل آسمان پاسخ داد:

- از من چه مي‌خواهي؟

- نجاتم بده.

- واقعا فكر مي‌كني مي‌توانم نجاتت دهم؟

- البته تو تنها كسي هستي كه مي‌تواني مرا نجات دهي.

- پس آن طناب دور كمرت را ببر!

 

براي يك لحظه، سكوت عميقي همه جا را فرا گرفت و مرد تصميم گفت كه با تمام توان مانع از پاره شدن طناب حلقه شده به دور كمرش شود.

روز بعد، گروه نجات گزارش داد كه جسد منجمد شده يك كوهنورد در حالي پيدا شد كه طنابي به دور كمرش حلقه زده بود و تنها دو متر از زمين فاصله داشت!!!

 

و شما؟ شما تا چه حد به طناب خود مي‌چسبيد؟ آيا تا به حال شده كه طناب را رها كرده باشيد؟

هيچگاه به پيامهايي كه از جانب خدا برايتان فرستاده ميشود شك نكنيد. هيچگاه نبايد بگوييد كه خداوند فراموشتان كرده يا رهايتان كرده است. هيچگاه تصور نكنيد كه از شما مراقبت نمي‌كند. به ياد داشته باشيد كه او همواره مراقب شماست.

 

/ 5 نظر / 3 بازدید
تمساح

خوب قالب جدیدت مبارک باشه...خوبی؟! باز هم که اومدی با واژه منو شرمنده کنی...ببین بریدا...تو همیشه خدا رو داری همیشه...حتی اگه خودت یادت بره اون یادش نمیره...این یادت باشه...که تو هیچ وقت تنها نیستی فقط باید دلت را ار غیر پاک کنی تا بیاد ...منظورت از اینکه وبلاگم ترانسپارنت شده چیه؟!!خوب التماس دعا...یا هو

غریبه - (تو مرا میشناسی)

سلام. خوشحالم که حالت خوبه. از اینکه با اندیشه ارتباط وبلاگی داری خوشحالم و از اینکه آدرس وبلاگتو عوض نکردی. شاید این کارت یه نشونه باشه. خدا میدونه. الان میخوام کاری رو بکنم که همیشه کردم. بسپارمت به خدا. در پناه خدا باشی و در یاد...

تمساح

ترا گر که آتش پر بسوخت...مرابين که از پای تا سر بسوخت...متشکرم...يا هو

amin

سلام بهم ايميل بزنيد